Senior Data Analyst

7N

Czym będziesz się zajmować?

O projekcie

Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Data Analyst, który dołączy do zespołu naszego klienta. Projekt będzie dotyczyć nowoczesnych rozwiązań finansowych dla branży FinTech.

Technologie, z którymi będziesz pracować: Airflow, Python, Snowflake, Snowpark, DBT, SQL, Azure DevOps, GitHub Actions, Tableau

Praca w modelu hybrydowym - 1-2 dni w tygodniu będziesz pracować z biura w Warszawie (Centrum).

Zadania:
  • Tworzenie strategii i wyznaczanie kierunków działań w obszarze usług finansowych oferowanych na naszej platformie
  • Formułowanie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz dla kluczowych decydentów (realny wpływ na kształtowanie zachowań klientów na naszej platformie)
  • Tworzenie nowych procesów opartych na danych, przy zachowaniu najlepszych praktyk w dziedzinie inżynierii oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektowaniu procesów biznesowych z wykorzystaniem produktów danych oraz w ich wdrażaniu produkcyjnym

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Data Analyst lub Data Engineer (doświadczenie w konsultingu lub instytucji finansowej mile widziane)
  • Biegła znajomość SQL, umiejętność pisania złożonych zapytań SQL, doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu dashboardów w narzędziach BI (preferowane Tableau)
  • Dbałość o jakość kodu (znajomość GIT będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Pythonem w kontekście przetwarzania i analizy danych
  • Umiejętność przekształcania danych w wiedzę, wyciągania wniosków oraz formułowania wnikliwych rekomendacji
  • Chęć rozwoju zarówno technicznego, jak i biznesowego
  • Samodzielność, proaktywność, dociekliwość i dokładność, gotowość do podejmowania nowych wyzwań i obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B1/B2

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.