Tester UAT

ITFS Sp. z o. o.

  • Lokalizacja: praca hybrydowa z Katowic (1-2 razy w tygodniu - praca z biura)
  • Start: ASAP (max 1 msc OW)
  • Forma zatrudnienia: kontrakt B2B z ITFS
  • Długość projektu: zatrudnienie długoterminowe
  • Stawka: 60-100zł/h netto + VAT (w zależności od doświadczenia)
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie scenariuszy testowych,
  • Wykonywanie testów akceptacyjnych, manualnych: weryfikacja poprawności działania aplikacji,
  • Zgodności z wymaganiami biznesowymi oraz zgodności ekranów z makietami,
  • Ścisła współpraca z Designerami UX/UI, Analitykami Biznesowymi i Programistami.
Proces rekrutacyjny:
  1. Rozmowa telefoniczna z ITFS (15-20 minut)
  2. Rozmowa online z Klientem końcowym.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych (UAT), manualnych aplikacji webowych i mobilnych, najlepiej w branży finansowej,
  • Doświadczenie w testowanie wniosków funkcjonujących na platformie ferryt będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność wykrywania błędów funkcjonalnych oraz wizualnych,
  • Znajomość narzędzi RedMine/Jira oraz TestLink lub podobnych,
  • Analityczne myślenie, dokładność i samodyscyplina,
  • Co najmniej podstawowa znajomość produktów bankowych,
  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML i CSS,
  • Doświadczenie w obszarze UI/UX będzie dodatkowym atutem.

Języki:
  • Polski

  • 60-100 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Katowice lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.