UX Designer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: praca zdalna (z uwzględnieniem pojawienia się w siedzibie Klienta w Warszawie/ Katowicach/ Wrocławiu zgodnie z potrzebami klienta i miejscem zamieszkania)
  • Start: ASAP (max 30 dni okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS (outsourcing)
  • Branża: finansowa
Zakres zadań:
  • Prowadzenie pełnego cyklu projektowania UX, od fazy koncepcyjnej po monitoring efektów
  • Przygotowywanie prototypów i interaktywnych mockupów
  • Praca z gotowymi komponentami oraz rozbudowa istniejących systemów projektowych
  • Analiza wymagań biznesowych i przekładanie ich na konkretne rozwiązania UX
  • Współpraca z developerami w celu zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń użytkowników

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych (iOS/Android) oraz RWD
  • Znajomość zagadnień i procesów z zakresu User Experience (od fazy koncepcji, monitoring efektów swoich prac współpracę z developerami)
  • Znajomość wzorców projektowych, elementów UI i umiejętność ich odpowiedniego używania i tworzenia w zależności od kontekstu i potrzeb
  • Umiejętność tworzenia makiet oraz projektowania interfejsów użytkownika high fidelity
  • Rozumienie wartości Design Systemu, umiejętność pracowania na gotowych komponentach i rozbudowa DS
  • Biegła znajomość narzędzi pracy designera (m.in. Figma, Zeplin)
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 80-108 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.