Java Developer

14000-28000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

4IT Solutions

Poszukujemy Java Developerów dla naszego Partnera/Klienta - jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych.

Na początek konkrety:
  • Możliwa forma współpracy: Umowa o Pracę
  • Zatrudnienie: bezpośrednio u Klienta
  • Stawka: 14 000 - 28 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kompetencji)
  • Tryb pracy: hybrydowo Łódź
  • Wymiar pracy: 1FTE
O projekcie:
  • Projekt długoterminowy, oferujemy stabilne zatrudnienie
  • Poszukujemy programistów Java na poziomie Mid, Senior oraz Expert z doświadczeniem w rozwoju aplikacji
Zakres obowiązków:
  • Prace nad projektowaniem usług o wysokiej jakości
  • Współpraca zespołowa w zakresie analizy rozwiązań i architektury
  • Rozwój oprogramowania oraz testowanie jednostkowe
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach rozwoju usług Developerskich
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
  • Minimum 3 lata doświadczenia doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość REST API i mikroserwisów
  • Znajomość SpringBoot
  • Znajomość Jira, Git
  • Znajomość metodologii Agile
  • Praktyczne doświadczenie z Microsoft Azure lub inną chmurą
  • Znajomość Docker
  • Znajomość SQL, NoSQL
  • Znajomość protokołów i interfejsów sieciowych
Mile widziane:
  • Praktyczne doświadczenie z Kubernetes, Helm, Terraform

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 14000-28000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Łódź lub hybrydowo

4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing. W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.