Specjalista Technologii MS-SQL

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Główne zadania:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów wydajnościowych: analiza planów zapytań oraz optymalizacja konfiguracji serwerów
  • Wsparcie programistów w projektowaniu optymalnych rozwiązań
  • Automatyzacja wdrożeń\wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • Definiowanie procesów zasilania danymi SSIS
  • Tworzenie raportów SSRS.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL
  • Praktyczna znajomość języka SQL + T-SQL (tez)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, SQL Server, MySQL, PostgreSQL, i MariaDB)
  • Znajomość działania silnika bazodanowego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, analiza planów zapytań praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Praca w modelu hybrydowym: 1 dzień w tygodniu z biura w Warszawie

Stawki: 120-150 zł/h netto+VAT B2B (do negocjacji)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 120-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.