Senior Wordpress Developer (Remote)

Stackmine

Poszukujemy doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego Senior WordPress Developera, który dołączy do zespołu. Idealny kandydat powinien mieć silne podstawy w programowaniu obiektowym (OOP) oraz dogłębną znajomość WordPress, szczególnie w kontekście WooCommerce. Jako Senior WordPress Developer będzie odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie customowych rozwiązań WordPress, integrację z API oraz zapewnienie jakości i wydajności projektów.

Zadania:
  • tworzenie i utrzymywanie customowych motywów i wtyczek WordPress,
  • implementacja i dostosowywanie rozwiązań WooCommerce,
  • integracja zewnętrznych API przy użyciu REST i SOAP,
  • współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu definiowania, projektowania i wdrażania nowych funkcji,
  • pisanie czystego, łatwego do utrzymania i efektywnego kodu,
  • przeprowadzanie przeglądów kodu i udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej,
  • wykorzystanie GIT do kontroli wersji i współpraca z innymi developerami na repozytoriach kodu,
  • zapewnienie wydajności, jakości i responsywności aplikacji.

Kogo poszukujemy?

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • udokumentowane doświadczenie w zasadach i praktykach programowania obiektowego,
  • znajomość WordPress – WooCommerce,
  • dobra znajomość API / REST, SOAP (API),
  • praktyczna znajomość GIT,
  • język angielski – poziom B2.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 80-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

W Stackmine zajmujemy się pełnym cyklem tworzenia rozwiązań IT z obszarów aplikacji webowych, desktop oraz mobile. Realizacja projektów obejmuje wiodące technologie służące do wytwarzania oprogramowania w obszarze back-end (JAVA, C#, Python, C++, Node.js, Scala, PHP,) oraz front-end (Angular, React, Vue). Dodatkowo posiadamy doświadczenie w budowaniu zespołów z niszowymi kompetencjami np. Golang. Ponadto oferujemy szerokie doświadczenie sektorowe, co pozwala nam z sukcesem realizować projekty dla branż wymagających domenowej wiedzy.