Specjalista MSSQL

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Klient: bankowość

Poszukiwany profil: Specjalista MSSQL

Zadania:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów wydajnościowych
  • Analiza planów zapytań
  • Optymalizacja konfiguracji serwerów
  • Wsparcie programistów w projektowaniu optymalnych rozwiązań
  • Automatyzacja wdrożeń\wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • Definiowanie procesów zasilania danymi SSIS
  • Tworzenie raportów SSRS
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa; praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze 1x tygodniu
  • Start: sierpeń
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 160,00 PLN netto/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL
  • Praktyczna znajomość języka SQL + T-SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość działania silnika bazodanowego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, analiza planów zapytań praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT
  • Znajomość rozwiązań Cloud, np. Azure
  • Znajomość SSIS, SSRS (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 140-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.