Senior DevOps (Remote)

Ideamotive

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Utrzymanie powierzonych aplikacji, narzędzi i procesów.
  • Konfigurowanie środowisk dla nowych oraz rozbudowywanych aplikacji.
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji.
  • Udział w projektach.
  • Usprawnianie monitoringu.

Jedna rozmowa techniczna i decyzja do 5 dni, długoterminowy projekt na min 2 lata, start od sierpnia

umowa b2b na czas niekreślony, Luxmed, Multisport

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej dwóch z technologii: Elastic, Kafka, Kubernetes, Redis, Ansible, Docker.
  • 5-letnie doświadczenie w obszarze DevOps w dużych organizacjach.
  • Angielski min B2
Mile widziane:
  • doświadczenie w bankowości

Języki:
  • Angielski
  • Polski

  • 21000-30200 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Pleased to share that we’re distinguished in the Forbes Polska ranking of the most dynamically developing Polish organizations - 5th place in Mazovia!