Analityk systemowo - biznesowy

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: Praca hybrydowa (4 dni zdalnie + 1 dzień w biurze w Warszawie)
  • Start: start od 1.08.24
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 140-170 zł/h netto + VAT
Zakres obowiązków:
  • Ścisła współpraca z biznesem w zakresie opracowywania wymagań biznesowych oraz systemowych
  • Tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań, przypadków użycia, opisu interfejsów
  • Prowadzenie analiz systemowych - projektowanie i rozbudowa funkcjonalności systemów informatycznych
  • Ścisła współpraca w ramach zespołu scrumowego (QA, DEV, AN, PO)
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 8 letnie doświadczenie w roli analityka systemowego/IT
  • Praktyczna umiejętność tworzenia diagramów UML w narzędziu Enterprise Architect.
  • Umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy przy systemach w środowisku zintegrowanym z wieloma systemami (Soap, ETL, REST, Kafka).
  • Dobra znajomości platformy Jira, Confluence.
  • Znajomość XML, JSON (umiejętność dokumentowania operacji Soap, REST, graphQL).
  • Praktyczna umiejętność pisania zapytań SQL w celu analizy danych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook, Teams).
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile), w szczególności SCRUM.
  • Doświadczenie w sektorze finansowym/ubezpieczeniowym.
  • Znajomość systemów do autoryzacji i autentykacji.
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów diagnozy i analizy błędów (ElasticSearch).

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 23520-28560 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.