Programista Camunda (Remote)

4IT Solutions

Poszukujemy Programisty Camunda dla jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych dla kluczowych firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i technologicznego.

Na początek konkrety:

  • Zatrudnienie: B2B
  • Stawka: 130 - 180 PLN/h (do negocjacji)
  • Tryb pracy: zdalnie
  • Wymiar pracy: 1FTE
O projekcie
  • Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania systemu dla instytucji publicznej świadczącej usługi w branży finansowej.
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań BPM z wykorzystaniem architektury Camunda 8, obejmujące tworzenie procesów biznesowych przy użyciu narzędzi BPMN oraz DMN.
  • Integracja i zarządzanie API REST oraz API gRPC w celu zapewnienia efektywnej komunikacji między mikroserwisami.
  • Orkiestracja mikroserwisów, w tym implementacja kolejkowania z wykorzystaniem RabbitMQ oraz programowanie asynchroniczne.
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji front-end przy użyciu Angular 14+, HTML/CSS, JavaScript i TypeScript.
  • Zarządzanie relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych, takimi jak MS SQL Server, PostgreSQL oraz NoSQL (np. Elasticsearch).

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Biegła znajomość architektury Camunda 8
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy nad rozwiązaniami opartymi na narzędziach BPM
  • Doświadczenie z API REST oraz API gRPC
  • Znajomość narzędzi takich jak DMN, BPMN
  • Znajomość zagadnień orkiestracji mikroserwisów
  • Doświadczenie w programowaniu z użyciem Angular 14+, HTML/CSS, JavaScript, Typescript
  • Znajomość zagadnień Sub-Processes i Call Activities
  • Znajomość zagadnień kolejkowania (RabbitMQ) oraz programowania asynchronicznego
  • Praktyczna znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (MS SQL Server, PostgreSQL i/lub NoSQL (np. elasticsearch)
  • Zdolność do efektywnego przekazywania informacji technicznych
  • Silne umiejętności analityczne i zdolność do identyfikowania oraz rozwiązywania złożonych problemów technicznych.
Opis procesu rekrutacji:
  1. Wstępna rozmowa telefoniczna z naszym przedstawicielem - 4IT Solutions (ok 20min)
  2. Wstępna rozmowa z przedstawicielem Klienta (30 min)
  3. Zdalna rozmowa techniczna z osobami z zespołu Klienta (1h)

... i finalizujemy rozmowy

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 130-180 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing. W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.