DevOps Engineer (Azure)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: Devops Engineer (Azure)
  • Miejsce pracy: praca hybrydowa w biurze w Warszawie (50/50)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 140 -160 PLN netto + VAT/h
  • Klient: branża bankowa
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa z managerem online + weryfikacja merytoryczna ustna + test → podjęcie decyzji

Zadania:
  • udział ze strony zespołu bezpieczeństwa w pracach zespołu utrzymującego Azure landing zone Klienta,
  • wsparcie zespołów projektujących i wytwarzających aplikacje we wdrażaniu podejścia „Security by design”. Implementacja i automatyzacji elementów bezpieczeństwa w procesach DevOps,
  • wsparcie w zespołów w bezpiecznej konfiguracji rozwiązań hybrydowych opartych chmurę Azure, Konteneryzacje, Generative AI etc,
  • analizowanie usług w chmurze, interfejsów API i logów, pod kątem spełniania standardów branżowych,
  • wsparcie zespołów w ograniczaniu/likwidowaniu możliwych podatności wykrytych podczas procesów DevSecOps

Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy,
  • Współpraca długofalowa,
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie).

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok 3 lat,
  • Doświadczenie w IT / Bezpieczeństwie ok 3 lat,
  • Bardzo dobra znajomość zasobów Azure, w szczególności wpływu poszczególnych ustawień w konfiguracji na bezpieczeństwo całości,
  • Bardzo dobrej znajomości obszaru zarządzania dostępem (EntraID, Managed Instance, RBAC, SAML, OAuth, JSON Web Tokens),
  • Bardzo dobrej znajomości sieci w Azure (w szczególności rozumienia segmentacji, firewalling, routingu),
  • Znajomość obszaru cyberbezpieczeństwa i chęci dalszego rozwijania wiedzy z tego zakresu,
  • Rozumienia procesów CI/CD jak i praktycznej wiedzy z zakresu ich implementacji w narzędziach Azure DevOps, GitHub Action, Jenkins,
  • Znajomości IaC Terraform,
  • Znajomości standardów I dobrych praktyk OWASP, CIS Benchmark, Azure Security Benchmark, NIST-800 itp.

Minimalne wymagane doświadczenie: 3 lata

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 140-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Redłowo, Gdynia lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.