Senior Network Engineer (Remote)

Next Technology Professionals sp. z o.o.

Projekt: Firma z branży medycznej (ok. 1800 routerów Cisco).

Stack technologiczny: LAN/WAN, Cisco, Arista, Aruba, Palo Alto/Juniper.

Godziny pracy: od 16:00 do 24:00.

Model współpracy: 100% zdalna.

Forma współpracy: B2B.

Wynagrodzenie: 40 - 60 USD/h.

Dostępność: Akceptujemy 3-m-ce okresu wypowiedzenia.

Zakres obowiązków
  • Obsługa infrastruktury sieciowej, serwerów, data center oraz infrastruktury związanej z bezpieczeństwem IT.
  •  Optymalizacja i modernizacja obecnej infrastruktury.
  •  Monitorowanie zgodności zdefiniowanych standardów.
  •  Tworzenie dokumentacji i diagramów sieciowych.
Oferujemy
  •  Zatrudnienie na podstawie umowy B2B bezpośrednio u naszego klienta.
  •  Długoterminowy i stabilny projekt (12 msc+).
  •  Stałe godziny pracy (16:00-24:00) - brak pracy w weekendy.
  •  Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach na całym świecie.

Kogo poszukujemy?

Oczekujemy
  •  Minimum 5 letniego doświadczenia komercyjnego w pracy z infrastrukturą i sieciami.
  •  Dobrej znajomość zagadnień sieciowych - tj. LAN, Wifi, Switches, spine-leaf, SD-WAN etc.
  •  Doświadczenia w pracy z Cisco, Arista, Aruba, Juniper, Fortinet.
  •  Znajomości rozwiązań służących do zabezpieczeń sieciowych w chmurze (zScaler, Netskope).
  •  Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2+/C1 (międzynarodowy zespół)
  •  Otwartości do pracy w godzinach między 16:00 a 24:00 czasu polskiego.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 40-60 USD godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją rekrutacyjną IT i firmą outsourcingową.