Senior Java Developer

Ness Solution Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Java Developera dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej. Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w rozwoju i utrzymaniu platformy sprzedaży i obsługi dla klientów, która umożliwia m.in. przeglądanie i aktualizację danych osobowych, dostęp do ofert umów ubezpieczeniowych oraz zakup usług medycznych.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i uzgadnianie założeń technicznych do realizacji zmian w systemie.
  • Wycena pracochłonności zmian w systemach informatycznych.
  • Implementacja zmian zgodnie z projektem, standardami oraz dobrymi praktykami.
  • Przegląd kodu dostarczanego przez innych developerów pod kątem zgodności ze standardami.
  • Diagnozowanie, analiza i usuwanie błędów programistycznych.
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań.
  • Optymalizacja wydajnościowa i stabilizacja wdrożonych rozwiązań.
  • Zapewnienie łatwości rozwoju i utrzymania wytwarzanych produktów, eliminacja długu technicznego.
  • Utrzymanie wdrożonych rozwiązań, diagnoza i naprawa problemów produkcyjnych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java w projektach komercyjnych.
  • Min. 3 lata doświadczenia w roli developera w pracy w modelu zwinnym.
  • Min. 1 rok doświadczenia w projekcie z użyciem technologii Camunda BPM.
  • Znajomość technologii: Java, Spring, Spring Boot, Hibernate, Docker, Kubernetes, Camunda BPM.
  • Znajomość metodyk Agile (mile widziany SCRUM).
  • Znajomość standardów SOAP i REST.
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT oraz narzędzi do budowy aplikacji (Maven).
  • Znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, Ansible) oraz narzędzi do analizy błędów (Kibana, Elasticsearch).
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL, szczególnie Oracle.
  • Otwartość na współpracę w zespole, budowanie relacji oraz bezpośrednią komunikację.
  • Gotowość do pracy w modelu hybrydowym (1 dzień w tyg z biura, reszta zdalnie).
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość środowisk Linux oraz serwerów Apache, Tomcat.
  • Znajomość technologii frontendowych: Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, Jest.

Języki:
  • Polski

  • 135-165 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Ness Solution specializes in combining business with technology by providing high-skilled specialists for banks, insurance firms, enterprises belonging to the payment ecosystem, and telecommunications companies. Apart you are a big international bank, a local transaction processor, or a startup we provide our clients with the best services to build a long-lasting relationship. We translate the knowledge and know-how of our employees into world-class IT systems. We understand that technology is the essential element of achieving success in every business. For this reason, we aim to provide all the newest and tried solutions available on the market.