Senior IT Analyst

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Tryb pracy: hybryda (1 lub 2 dni w tygodniu z biura w Warszawie, Gdańsku lub Gdyni)
  • Start: ASAP (max. 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 100-120 PLN/h net + VAT
Zadania:
  • Zbieranie wymagań poprzez współpracę z różnymi interesariuszami
  • Zapewnienie śledzenia wymagań podczas procesu od początku do końca
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w fazie projektowania w celu stworzenia pożądanego rozwiązania
  • Odpowiedzialność za dokumentację
  • Wsparcie testerów i deweloperów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego – poziom min. B2
  • Doświadczenie w korzystaniu z Jira, Confluence
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile
  • Doskonałe umiejętności analityczne, rozumienie IT i biznesu
  • Wyższe wykształcenie
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Znajomość architektury aplikacji webowych, szczególnie w obszarze bankowości internetowej
  • Znajomość BPMN i UML
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do projektowania interfejsów, takich jak np. Figma

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 100-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Redłowo, Gdynia lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.