Developer Mobile Apps (iOS / Android) (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (mile widziane wizyty w biurze u Klienta we Wrocławiu lub Warszawie)
  • Start: ASAP (maks. 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 115 - 135 PLN netto + VAT/h
  • Klient: z branży technologicznej
  • Stack technologiczny: iOS / Android, Swift, SwiftUI, Kotlin, Jetpack Compose, MVC, MVVM, Angular, Xamarin, React, HL7/FHIR, SNOMED, ​​OMOP, openEHR, CDR, LIMS, CIS
  • Dodatkowe informacje: możliwe sporadyczne wyjazdy zagraniczne
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowy z Klientem → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oprogramowania mobilnego dla klientów z branży medycznej.
  • Współpraca z zespołami klinicznymi, administratorami i innymi pracownikami służby zdrowia, aby ustalenia priorytetów i odpowiadania na ich potrzeby.
  • Współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu podróży klienta i historii użytkownika, koordynacja działań z projektantami UI/UX oraz współpraca z architektami oprogramowania w celu wdrożenia funkcjonalności odpowiedniej dla konkretnych potrzeb klienta.
  • Koordynacja działania z zespołami technicznymi, dostawcami i partnerami zewnętrznymi

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w kontekście opieki zdrowotnej, ze szczególnym naciskiem na wdrażanie niestandardowych aplikacji na mobilne systemy operacyjne.
  • Głębokie zrozumienie programowania w systemie iOS i/lub Android przy użyciu m.in. Swift, SwiftUI, Kotlin i Jetpack Compose.
  • Ekspercka wiedza na temat architektury oprogramowania na wszystkich poziomach
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • Głębokie zrozumienie wzorców programistycznych (np. MVC, MVVM), narzędzi i frameworków programistycznych (np. Deklaratywny interfejs użytkownika, Angular, Xamarin, React).
  • Język angielski oraz niemiecki na poziomie min. C1.
  • Niezawodna wiedza z branży opieki zdrowotnej i doświadczenie w doradztwie.
  • Solidne zrozumienie formatów interoperacyjności specyficznych dla zdrowia, np. HL7/FHIR, SNOMED, ​​OMOP, openEHR.
  • Dobra znajomość integracji systemów w środowiskach systemów medycznych pomiędzy oprogramowaniem z różnych dziedzin klinicznych, np. Elektroniczna dokumentacja medyczna (EMR), systemy informacji klinicznej (CIS), repozytoria danych klinicznych (CDR), systemy zarządzania informacjami laboratoryjnymi (LIMS), serwery komunikacyjne i platformy interoperacyjności

Języki:
  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki

  • 19320-22680 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.