UX Designer with French (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: możliwość pracy 100% zdalnej - mile widziane wizyty w biurze w Warszawie lub Wrocławiu
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 100-130 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → rozmowa projektowa → podjęcie decyzji
Zakres obowiązków:
  • Definiowanie i dostarczanie rozwiązań cyfrowych dla naszych klientów
  • Przekształcanie pomysłów w prototypy, takie jak makiety aplikacji mobilnych, prototypy iPada, mini-strony docelowe, makiety witryn, animowane storyboardy i projekty UX/UI
  • Projektowanie i tworzenie wizualnie przyjaznych dla użytkownika interfejsów dla witryn internetowych, aplikacji mobilnych i innych produktów cyfrowych
  • Współpraca z zespołami, w tym programistami, menedżerami produktów i innymi projektantami, aby zbierać wymagania i zapewniać spójność projektu
  • Tworzenie grafik, ikon i innych elementów wizualnych, które są zgodne z wytycznymi marki i poprawiają ogólne wrażenia użytkownika
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UX/UI
  • Doświadczenie w Design Thinking, Human Centered Design, Prototyping, Customer Validation oraz w pracy w Lean/Agile
  • Znajomość języka angielskiego i dobra znajomość języka francuskiego (ustna i pisemna)
  • Doświadczenie w branży dóbr konsumpcyjnych lub handlu detalicznym, handlu elektronicznym, telekomunikacji, sektorze BFSI itp. lub w organizacjach produkcyjnych lub usługach projektowania IT/agencji
  • Bardzo dobra znajomosć j.angielskiego oraz francuskiego (wymóg konieczny)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • Francuski

  • 16800-21840 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.