Senior Kotlin Developer (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start pracy: ASAP (max. 1 tydzień dostępności)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS - pierwszy kontrakt na 3 miesiące
  • Stawka: 32-40 EUR/h + VAT
  • Branża: produkcyjna (żywność)
  • Dodatkowe informacje: praca na własnym sprzęcie
Zadania:
  • Projektowanie i wdrażanie wysokowydajnych, skalowalnych i niezawodnych aplikacji backendowych opartych na Kotlinie
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi
  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i wydajnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami kodowania
  • Rozwiązywanie i debugowanie złożonych problemów w środowiskach produkcyjnych
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i zapewnienie skalowalności
Proces rekrutacji:
  1. Wstępna rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 15 minut)
  2. Rozmowa miękko-techniczna z Klientem z Danii
  3. Decyzja

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Javy i Kafka Streams
  • Doświadczenie z innymi językami JVM, takimi jak Scala lub Groovy
  • Znajomość Dockera i Kubernetesa
  • Znajomość architektury sterowanej zdarzeniami i systemów kolejek komunikatów
  • Opieka mentorska nad młodszymi programistami oraz zapewnianie wskazówek i wsparcia technicznego
  • Doświadczenie w projektach open-source
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1 – środowisko międzynarodowe

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 32-40 EUR godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.