CRM Solution Architect (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (sporadyczne spotkania w biurze – Warszawa/Wrocław/Kraków)
  • Start: ASAP (max. 1 miesiąc wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 230 – 250 zł/h netto + VAT
Zadania:
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań klasy korporacyjnej opartych na Microsoft Dynamics 365 i Power Platform
  • Kierowanie zespołami developerskimi (zarówno lokalnymi, jak i zdalnymi), biorąc odpowiedzialność za jakość rozwiązań i promując najlepsze praktyki rozwoju
  • Udzielanie wskazówek członkom zespołu technicznego, takim jak deweloperzy, liderzy testów i menedżerowie wydań, dotyczących projektowania i podejścia do rozwiązań
  • Badanie problemów klientów, które mogą być niestandardowe, aby oferować rozwiązania
  • Współpraca z zespołami technologicznymi i projektowymi z różnych dziedzin, aby zapewnić spójne i pozytywne interakcje z klientami oraz dostarczanie rozwiązań
  • Wsparcie działań sprzedażowych i planowania, gdy jest to wymagane

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w rozwijaniu CRM
  • Znajomość j. angielskiego – poziom min. B2
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie z Dynamics 365, Power Platform i Dataverse
  • Zaawansowane zrozumienie powszechnych standardowych praktyk biznesowych wspieranych przez Dynamics 365 i Power Platform
  • Doświadczenie w konfiguracji i dostosowywaniu Dynamics 365 i Power Platform (wtyczki, JavaScript, Logic Apps, Azure Functions), Web API, usługach webowych, Azure Service Bus i SSIS
  • Doświadczenie w tworzeniu kontroli PowerApps Component Framework (PCF), we wdrażaniu Azure DevOps z Dynamics 365 dla CI/CD, integracji CRM z innymi systemami
  • Doświadczenie konsultingowe w pracy z zewnętrznymi klientami

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 230-250 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.