Product Owner

15000-20000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Koordynacja prac zespołu scrum w metodyce prowadzenia projektów Agile
  • Wdrażanie i rozwój produktów kredytowych dla mikroprzedsiębiorstw (kredyty na działalność bieżącą i inwestycyjne)
  • Zarządzanie i udział w projektach mających na celu rozwój kanałów sprzedaży produktów kredytowych oraz optymalizację procesu kredytowego (we współpracy z innymi jednostkami Banku)
  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi produktów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku poparte sukcesami, w tym doświadczenie w prowadzeniu projektów zgodnie z metodyką Agile
  • Bardzo dobra znajomość rynku kredytów dla klientów firmowych
  • Bardzo dobra znajomość procesu sprzedaży kredytów dla klientów firmowych oraz narzędzi go wspomagających
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel, MS Access, MS PowerPoint
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole.

Praca w modelu hybrydowym: 3 dni z biura w tygodniu w Warszawie

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 15000-20000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa lub hybrydowo

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.