Business Development Manager (Parkomaty)

10000-12000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Master Care

Dla jednego z naszych Klientów - lidera innowacyjnych rozwiązań dla biletomatów i kasowników, specjalizującego się w projektowaniu i produkcji automatycznych systemów poboru opłat za usługi i produkty poszukujemy kandydata na stanowisko: Business Development Manager w obszarze parkomatów.

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B),
  • Identyfikowanie potrzeb klientów,
  • Budowanie trwałych relacji z potencjalnymi klientami,
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji na temat firmy i/lub usług,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Monitorowanie rynku,
  • Dbanie o jakość realizowanych zadań.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i utrzymywania relacji, potwierdzone min. 3 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B,
  • Znajomość i doświadczenie w rynku systemów parkingowych (centra handlowe, parkingi prywatne),
  • Znajomość i doświadczenie w rynku stref płatnego parkowania w miastach,
  • Praktyczna znajomość standardów obsługi klienta, technik negocjacji i metod sprzedaży,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (obszar obejmujący centralną i wschodnią część Polski),
  • Przedsiębiorczość i samodzielność, nastawienie na szukanie rozwiązań,
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy,
  • Kreatywność i samodzielność,
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu będzie dodatkowym atutem.
Oferta:
  • Zatrudnienie bezpośrednie u Klienta oraz długoterminową perspektywę współpracy (UoP bądź B2B),
  • Możliwość rozpoczęcia współpracy ASAP, 2 miesięczny okres próbny,
  • Praca zdalna, mobilna z pojedynczymi przyjazdami do biura,
  • Narzędzia potrzebne do pracy: samochód, laptop oraz telefon,
  • Możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami, udział w ciekawych projektach wdrażanych na terenie Polski oraz Europy,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Możliwość korzystania z programu prywatnego ubezpieczenia medycznego.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 10000-12000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Grodzisk Mazowiecki lub hybrydowo

Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.