Analityk Systemowy

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z banków poszukujemy analityka systemowego.

Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa / Centrum; praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze ok. 1x w tygodniu
  • Stawka: do 150 PLN netto / h
Zadania:
  • Prowadzenie prac analitycznych.
  • Tworzenie specyfikacji wymagań systemowych.
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym.
  • Współpraca z programistami.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych.
  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.
  • Przygotowanie propozycji architektury IT.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Ok. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiza systemowa), w obszarze bankowości, w projektach dotyczących wytwarzania oprogramowania.
  • Znajomość notacji BPMN i UML oraz narzędzia typu CASE (mile widziany Enterprise Architect).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej.
  • Znajomość założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów.
  • Znajomość metodyki zwinnej.
  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania.
  • Umiejętność identyfikowania i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka).

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 110-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.