Administrator Platformy Bazodanowej (Remote)

HUB4IT Sp. z o.o.

HUB4IT dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje osób na stanowisko Administrator Platformy Bazodanowej

Bardzo prosimy o aplikowanie CV z klauzulą RODO. Aplikacje profilami LinkedIn, będą odrzucane! Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Życzymy powodzenia!

Obowiązki:
  • Administrowanie środowiskiem bazodanowym polegające na wykonywaniu co najmniej kilku z następujących czynności: instalacja i konfiguracja baz danych, podnoszenie wersji baz danych, usuwanie awarii baz danych i analizowanie przyczyn awarii baz danych.
  • Wykonywanie zadań backup i restore dla baz danych oraz planowanie pojemności baz danych, strojenie baz danych, opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu.
  • Przygotowywanie zmian w konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej i ich dokumentacja, monitoring zarządzanych systemów w środowisku informatycznym.
  • Współpraca z innymi zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań oraz przejmowania systemów do utrzymania, raportowanie pojemności i ciągłości usług IT.
  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w administrowaniu relacyjnymi bazami danych : Oracle, MS SQL Server, DB2 i PostgreSql.
  • Znajomość: systemów operacyjnych Linux (RedHat/SLES), MS Windows Server na poziomie dobrym;
  • Znajomość języka SQL, PL\SQL na poziomie umożliwiającym tworzenie złożonych zapytań z dbałością o optymalizację kosztu wykonania;
  • Znajomość zagadnień High Availability oraz Disaster Recovery w zakresie stosowanych technologii (Oracle DataGuard, Oracle RAC, MS SQL Failover Cluster, SQL AlwaysON);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność strojenia baz danych (performance tuning).

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 100-114 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.