Młodszy Programista .NET (Remote)

HUB4IT Sp. z o.o.

HUB4IT dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje osób na stanowisko Młodszy Programista .NET

Bardzo prosimy o aplikowanie CV z klauzulą RODO. Aplikacje profilami LinkedIn, będą odrzucane! Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Życzymy powodzenia!

Obowiązki:
  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Wsparcie dla procesu - git-flow;
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Kogo poszukujemy?

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu w językach platformy .Net
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C# z wykorzystaniem: ASP.NET MVC, WPF, SignalR, WCF lub Web API;
  • Ukierunkowanie na SOLID lub DRY
  • Praktyczne zastosowanie TDD w metodyce zwinnej;
  • Doświadczenie w: Visual Studio i wykorzystaniu Entity Framework
  • Zamość relacyjnej bazy danych: SQL lub NoSQL;
  • Doświadczenie w SOAP (Simple Object Access Protocol) oraz REST (Representational State Transfer) a także SignalR
  • Znajomość serwera klasy enterprise IIS oraz Vue.js lub Angular.js lub React.js;
  • Znajomości HTML, JavaScript, CSS oraz Docker + Kubernetes
  • Mile widziana znajomość MS Azure.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających proces wytwórczy i zapewniających jakość a także CI/CD, dowolnego narzędzia służącego do statycznej analizy kodu, narzędzia weryfikującego pokrycie kodu testami jednostkowymi xUnit oraz systemu wersjonowania GIT

Mile widziana

  • znajomość GraphQL, NuGet, nodeJS;
  • znajomość zagadnień z dziedziny kryptografii;
  • znajomość systemów i protokołów kolejkowych MQ, AMQP;

Wymagane oświadczenie wskazujące na co najmniej 2 projekty/systemy informatyczne w których zostało zdobyte doświadczenie.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 105-125 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.