Starszy Programista Java (Remote)

HUB4IT Sp. z o.o.

HUB4IT dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje osób na stanowisko Starszy Programista Java.

Bardzo prosimy o aplikowanie CV z klauzulą RODO. Aplikacje profilami LinkedIn, będą odrzucane! Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Życzymy powodzenia!

Obowiązki:
  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Wsparcie dla procesu - git-flow;
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • Coaching w ramach małych zespołów;
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
  • Przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu;
  • Opisywania rożnych tips&trics na Confluence.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java,
  • Preferowana znajomość ver. 8+,
  • Świetna znajomość Spring Framework
  • Znajomość bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) - Hibernate lub EclipseLink; i technologii JPA
  • Znajomość min. jednej relacyjnej bazy danych SQL.
  • Doświadczenie z obszaru SOAP (Simple Object Access Protocol) oraz REST (Representational State Transfer)
  • Znajomości jednego z serwerów: JBoss, WebLogic, GlassFish;
  • Mile widziana znajmośc: JSF lub Angular lub Vaadin;
  • Doświadczenie w programowaniu w HTML, JavaScript, CSS;
  • Znajomości: Docker + Kubernetes
  • Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających proces wytwórczy i zapewniających jakość kodu.
  • Znajomości narzędzi: CI/CD, Git/Svn, LoadUI, JMeter

Wymagane oświadczenie wskazujące na co najmniej 3 projekty/systemy informatyczne w których zostało zdobyte doświadczenie.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-147 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.