Młodszy Analityk Biznesowy (Remote)

HUB4IT Sp. z o.o.

HUB4IT dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje osób na stanowisko Młodszy Analityk Biznesowy.

Bardzo prosimy o aplikowanie CV z klauzulą RODO. Aplikacje profilami LinkedIn, będą odrzucane! Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Życzymy powodzenia!

Obowiązki:
  • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym;
  • Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację;
  • Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych;
  • Określanie KPI dla projektów;
  • Przygotowanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych;
  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych;
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań;
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla rozwiązań informatycznych, zdobyte w ciągu ostatnich 10 lat;
  • Umiejętności w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT;
  • Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców;

Znajomość:

  • BPMN lub równoważnej graficznej notacji służącej do opisywania procesów biznesowych,
  • UML lub równoważnego graficznego języka służącego do obrazowania, specyfikowania, tworzenia i dokumentowania elementów systemów informatycznych,
  • zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania

Doświadczenie musi zostać potwierdzone oświadczeniem wskazującym co najmniej 3 projekty/systemów informatycznych, w trakcie trwania których zostało ono zdobyte.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 80-90 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.