.NET / PHP Developer

apreel Sp. z o.o.

Dla naszego klienta z branży bankowości poszukujemy doświadczonego .NET Developera, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwijanie aplikacji bankowych. Idealny kandydat powinien posiadać solidne doświadczenie w programowaniu w .NET oraz podstawową znajomość PHP (czytanie kodu oraz jego przepisanie na .NET CORE). Mile widziana jest również znajomość React.

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologii .NET
  • Integracja aplikacji z systemami zewnętrznymi
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Praca w zespole nad projektami bankowymi
  • Współpraca z zespołem front-endowym przy użyciu React (mile widziane)
  • Dokumentowanie wykonanej pracy

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia jako .NET Developer
  • Bardzo dobra znajomość C# oraz platformy .NET
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL)
  • Znajomość PHP
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z React
  • Znajomość praktyk DevOps
  • Doświadczenie w branży bankowości
Oferujemy:
  • Pracę zdalną z elastycznymi godzinami pracy (wizyty w biurze 1xmiesiąc w Warszawie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach B2B
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach bankowych
  • Start najlepiej od lipca

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży bankowości!

Języki:
  • Polski

  • 145-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Rondo Daszyńskiego, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.