Programista Hurtowni Danych SAP BW

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: Programista Hurtowni Danych SAP BW
  • Forma pracy: hybrydowo (maksymalnie 8 dni w biurze w miesiącu)
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Start: ASAP (rozpoczęcie 01.07.2024)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 180 – 200 PLN netto + VAT/h
  • Klient: firma działająca w obszarze elektroenergetyki
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa z klientem → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Świadczenie usług budowy, rozwoju, utrzymania i sporządzanie dokumentacji systemów informatycznych,
  • Projektowanie i implementacja złożonych struktur analiz danych HD,
  • Zarządzanie hurtownią danych,
  • Realizacja projektów SAP BW na potrzeby rynku energetycznego.

Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy,
  • Współpraca długofalowa,
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie).

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych struktur analiz danych HD,
  • Dobra znajomość hurtowni SAP BW (wersja 7.4) poparta co najmniej 2 letnim doświadczeniem,
  • Doświadczenie w programowaniu w języku ABAP,
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi eksploracji danych (Business Objects, BEx)
  • Doświadczenie w realizacji projektów SAP BW na potrzeby rynku energetycznego,
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych,
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu środowiska JIRA/Confluence do realizacji projektów,
  • Odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań,
  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu,
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B1/B2
  • Minimum 4 lata doświadczenia.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 180-200 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Redłowo, Gdynia lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.