ABAP Developer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: Hybrydowo, 2/3 dni w tygodniu z biura w Warszwie (opcjonalnie Łódź/Gdańsk)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS (outsourcing)
  • Klient: branża telekomunikacyjna
Zakres zadań:
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP
  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie aplikacji oraz rozszerzeń SAP w języku ABAP.
  • Analiza wymagań biznesowych i tworzenie specyfikacji technicznych.
  • Współpraca z zespołami funkcjonalnymi w celu zapewnienia zgodności technicznych rozwiązań z potrzebami biznesowymi.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz wsparcie użytkowników w zakresie dostarczanych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych tworzonych aplikacji.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracach programistycznych na platformie SAP
  • Dobra znajomość aplikacji SAP w zakresie jednego z modułów SAP FI, CO, MM, SD, PS, RFX, PM
  • Dobra znajomość składni programowania w języku ABAP
  • Znajomości implementacji BAPI oraz BADI
  • Budowa raportów ALV
  • Budowa usług Webservices
  • Wydruki w smarforms
  • Budowa serwisów OData
  • Implementacja SAP Enhancements
  • Znajomość SAP Workflow (USER-EXIT)
  • J. angielski na poziomie B1/B2

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 120-130 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Al. Jerozolimskie, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.