Senior DevOps Inżynier (Remote)

Green Minds

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Analiza sytuacji i wymagań.
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań CI / CD (Azure Devops).
  • Monitoring systemów i aplikacji
  • Współpraca z Managerem z UK i Australii
  • Wsparcie zespołu w działaniach deweloperskich

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 lata w roli Senior DevOps/ lub menedżer DevOps
  • Bardzo dobra znajomość Azure DevOps
  • Doświadczenie w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu aplikacji webowych
  • Znajomość języków skryptowych (np. Bash, Python)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i mocnych zdolności komunikacyjnych
  • Angielski na poziomie co najmniej B2 / C1 (płynność w mowie i piśmie projekt międzynarodowy)
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu pomysłów
  • Umiejętność pracy zespołowej

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 180-190 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów, a naszym Kandydatom staramy się dobrać jak najlepiej dopasowane oferty Co może nas wyróżniać spośród innych firm i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? Jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie szczerość i otwartość .