Senior Tester Manualny (Remote)

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Stanowisko: Senior Tester Manualny

Projekt: Nowa Plaforma WWW oraz MOBILE bankowości internetowej dla klientów biznesowych.

 Zakres obowiązków:
  • Projektowanie przypadków testowych w dedykowanym narzędziu, wykonywanie testów, zgłaszaniu błędów i weryfikacji poprawek.
  • Tworzenie dokumentacji testowej pod UAT, aktualizacja skryptów i scenariuszy regresyjnych, udział w wydarzeniach scrumowych, wsparcie wdrożeń, praca w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie testów zmian informatycznych.
  • Opiniowanie scenariuszy testowych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych i mobilnych (znajomość nowoczesnych rozwiązań stosowanych w bankowości internetowej i mobilnej)
  • Doświadczenie jako Tester w projektowaniu przypadków testowych i ich testowaniu (w tym opracowywanie dokumentacji testowej).
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webserwisów (w tym znajomość REST i SOAP).
  • Znajomość narzędzi takich jak SoapUI/Postman.
  • Znajomość podstawowych kwerend SQL i doświadczenie w pracy z bazami danych.
  • Dobra znajomość składni JSON/XML umożliwiającej analizę logów aplikacji.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania.
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania np. JIRA, TestFlo.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.
  • Wyższe wykształcenie, dodatkowym atutem będzie profil informatyczny / matematyczny / statystyczny i/lub finansowy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, praca z danymi, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, cierpliwość i dokładność.
Mile widziane:
  • Certyfikat ISTQB.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 85-110 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.