Azure DevOps Engineer (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: zdalnie (mile widziane wizyty w biurze we Wrocławiu lub Warszawie)
  • Start: ASAP (max 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 100-120 zł/h netto + VAT
  • Klient: globalna firma consultingowa
  • Stack technologiczny: Azure, CI/CD, Kubernetes, Git, Bash/Python
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem (2 etapy) → podjęcie decyzji
Zakres zadań:
  • Odpowiedzialność za tworzenie potoków Azure YAML dla CI/CD, w tym QG, aby zapewnić jakość wdrożonego kodu.
  • Zadania oparte na bardzo dobrej znajomości najlepszych praktyk Git i SCM (Source Code Management)
  • Konfigurowanie infrastruktury na platformie Azure zgodnie z wymaganiami zespołu inżynierów
  • Automatyzowanie udostępnionej infrastruktury i integrowanie jej z potokami Azure
  • Swobodne poruszanie się po wszystkich funkcjach Kubernetesa
  • Zrozumienie działania aplikacji i jej interakcji z innymi usługami, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących częste zadania i integrowanie ich z wymaganym potokiem
  • Zrozumienie w jaki sposób aplikacja jest rejestrowana w AAD i współdziała z back-endem
  • Dobre zorientowanie w metodologiach wydawania i wdrażania

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum 5 lat doświadczenia z Cloud CI/CD, najlepiej na platformie Azure
  • Bardzo dobra znajomość Azure DevOps, Azure Pipelines, CI/CD, SonarQube, Git, Kubernetes, Docker, Azure Keyvault, Azure App Service, Application Gateway, APIM, Azure Cosmos DB, HDI Kafka, Networking
  • Umiejętność udostępniania infrastruktury, takiej jak ARM lub Terraform
  • Znajomość dowolnego języka skryptowego (najlepiej Bash/Python)
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie (min B2/C1)
  • Znajomość języka niemieckiego lub innego języka europejskiego
  • Znajomość ML i Lightbend Cloudflow będzie dodatkowym plusem

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 16800-20160 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.