DevOps Engineer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka stanowiska:
  • Miejsce pracy: praca hybrydowa - maksymalnie 2 dni w biurze we Wrocławiu, nie częściej niż 1x na miesiąc
  • Start: od 1.07.2024
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 170-190 PLN/h netto+VAT
  • Klient: z branży energetycznej
Zakres obowiązków:
  • Świadczenie usług budowy, rozwoju, utrzymania oraz sporządzania dokumentacji systemów informatycznych zleconych przez Klienta
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • minimum 4 lata na podobnym stanowisku
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z kontenerami HashiCorp zestaw narzędzi Vault + Consul + Nomad,
  • znajomość narzędzi do wsparcia procesów CI/CD (Jenkins, Gitlab CI, Nexus, Ansible)
  • umiejętność tworzenia zadań budowy i deploymentu kodu oraz wytworzonych artefaktów – tzw pipelines w oparciu o Jenkins CI oraz Gitlab CI,
  • znajomość technologii konteneryzacji – m.in.: Podman, Docker, Container Network Interface, Container Stoarage Interface,
  • znajomość warstwy komunikacji sieciowej, adresacji sieciowej, forward/reverse proxy (szyfrowanie i hasłowanie, load balancing, firewalle, auto-scalling, deployment, monitoring aplikacji i infrastruktury),
  • minimum 3 letnie doświadczenie we wsparciu zespołów developerskich w zadaniach dotyczących procesów CI/CD oraz Continous Deployment,
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (preferowany RHELL) i dobrej znajomości Windows Serwer,
  • wysokie kompetencje interpersonalne – współpraca z klientem,
  • znajomość zagadnień współdzielonych zasobów danych oraz magazynów danych typu Object Store (NAS, Gluster, S3, MinIO, itp.),
  • wiedza z zakresu zabezpieczenia serwerów aplikacyjnych, systemów operacyjnych (OWASP, ModSecurity, SELinux)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 28560-31920 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Wrocław lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.