Data Engineer (Remote)

Dorwij Nerda Sp. z o.o.

Zespół do którego rekrutujemy potrzebuje dwóch doświadczonych graczy, którzy dołączą do “drużyny pierścienia” pracującej dla branży biotechnologiczej. Osoba na tym stanowisku będzie pracować nad pełnym stackiem technologicznym; od obszarów danych i ich przetwarzania po tworzenie aplikacji klienckich.

Miejsce Pracy

100% Home Office

Wynagrodzenie

do 150zł/h netto B2B

Jakie będą Twoje zadania?
  • Budowanie i uruchamianie platformy danych opartej na Azure,
  • Obsługa wielu terabajtów danych z różnych domen, z naciskiem na dane IoT przy użyciu przetwarzania strumieniowego i wsadowego,
  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji i usług analitycznych o dużym natężeniu ruchu (wraz z zespołem doświadczonych inżynierów danych i naukowców zajmujących się danymi),
  • Opracowywanie modeli danych i przetwarzanie danych w celu udostępnienia ich do analizy,
  • Tworzenie skalowalnych obszarów danych przy użyciu najnowocześniejszych technologii w chmurze Microsoft Azure,
  • Implementowanie, uruchamianie i wdrażanie algorytmów we współpracy z naukowcami zajmującymi się danymi przy użyciu ekosystemu Hadoop (np. Spark, Hive, HDFS) i Microsoft Azure Stack.)

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • min. 4-5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zakresie: Python, Azure, SQL, Hadoop/Hive/Spark, machine learning, DevOps,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • dostępności od maja/czerwca,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (np. fizyka, matematyka, computer science, bioinformatyka)
Co dalej?
  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt bezpośrednio z Klientem i ….witaj na pokładzie!
KRAZ 19622

Języki:

  • Angielski

  • Polski

  • 130-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Wyjazdy na konferencje

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

- Kolejny raz Twój profil wydał się niesłychanie interesujący dla rekrutera? - Kolejny raz oferta dotyczy projektu u międzynarodowego klienta, będącego liderem w swojej branży? - Kolejny raz jako programista Javy otrzymujesz ofertę inżyniera do spraw Javy w wersji Script? - Kolejny raz będąc programistą C++ otrzymujesz ofertę jako inżynier C/C++?? - Nie chcesz trafić do firmy, gdzie zarządzanie przez kryzys oraz as soon as ASAP to chleb powszedni? Jeśli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, to skontaktuj się z nami! My żyjemy w świecie IT. Codziennie zastanawiamy się jak napisać kolejną pętlę for, jak zrefaktorować istniejący kod, czy też gdzie i jak dodać dekorator do projektu. Rozumiemy frustrację gdy chęć wymiany kilku zdań z rekruterem kończy się na „przekażę pytania do osoby technicznej”. Spotkajmy się. Porozmawiajmy. Przedstawisz swoje doświadczenie, swoje umiejętności. Jeśli wyrazisz chęć, przeprowadzimy dłuższą rozmowę techniczną. Po wszystkim wrócimy z konkretami technicznymi. W razie potrzeby powiemy na co zwrócić uwagę, udzielimy wskazówek. Pomożemy się przygotować. Zero owijania w bawełnę. Odezwij się do nas – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę w IT, czy też jesteś już Gandalfem Białym świata IT.