Senior Java Developer

Ness Solution

Dla naszego Klienta, lidera w branży ubezpieczeniowej, poszukujemy doświadczonego Java Developera. Stawiamy na innowacyjność i rozwój, a naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług. Szukamy eksperta, który z pasją podchodzi do tworzenia oprogramowania i doskonale rozumie znaczenie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w rozwijaniu zaawansowanych systemów.

Zakres zadań:
  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem technologii integracyjnych wskazanych w projekcie rozwiązania
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku integracyjnym
  • Inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego opracowywania architektury integracji w projekcie
  • Współpraca z Architektem infrastruktury oraz administratorami w zakresie zarządzania infrastrukturą systemu

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość Java 17 oraz Spring
  • Znajomość architektury mikrousługowej i doświadczenie w deploymencie rozwiązań w środowisku Kubernetes
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Bamboo/jenkins i repozytorium Git/Bitbucket, znajomość Jira
  • Znajomość zagadnień integracji między systemowej (REST, SOAP, XML, JSON)
  • Doświadczenie w pracy z bazami PostgreSQL, Oracle
  • Pożądana znajomość Oracle SOA Suite 12c
  • Mile widziana znajomość Apache Kafka, Apache Camel, Apache Nifi
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę w oparciu o B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności: 140- 180 + vat / h
  • Dofinansowania benefitów: Multisport i prywatna opieka medyczna
  • Dogodną lokalizację biura w pobliżu stacji metra
  • Hybrydowy model pracy z przewagą pracy zdalnej (4/1)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 140-180 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Ness Solution specializes in combining business with technology by providing high-skilled specialists for banks, insurance firms, enterprises belonging to the payment ecosystem, and telecommunications companies. Apart you are a big international bank, a local transaction processor, or a startup we provide our clients with the best services to build a long-lasting relationship. We translate the knowledge and know-how of our employees into world-class IT systems. We understand that technology is the essential element of achieving success in every business. For this reason, we aim to provide all the newest and tried solutions available on the market.