Senior Software Engineer (Golang) (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start pracy: ASAP (akceptowalne max. 3 msc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS - współpraca długofalowa
  • Stawka: 140-170 zł/h netto + VAT
  • Branża: space
  • Projekt: Budowa oprogramowania monitorującego do chmury AWS. Komponent monitorujący bada zarówno infrastrukturę chmurową, jak i strumienie danych.
  • Proces rekrutacyjny: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ rozmowa techniczna z klientem ➡ rozmowa miękka + decyzja
Zadania:
  • Udział w monitorowaniu rozwoju oprogramowania
  • Praca w technologiach takich jak OpenTelemetry i Kafka
  • Praca w zespole scrumowym
Proces rekrutacji:
  1. Wstępna rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 15 minut)
  2. Dwie rozmowy miękko-techniczna z Klientem
  3. Decyzja

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Go
  • Doświadczenie w programowaniu monitorującym (przetwarzanie alarmów, metryk)
  • Doświadczenie w środowisku chmurowym (preferowany AWS)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym min. B2/C1 – praca w środowisku międzynarodowym
  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • Doświadczenie w systemach obsługujących duże ilości danych (ponad 100 terabajtów)
  • Znajomość Kafki
  • Doświadczenie w pracy z Prometheusem, Grafaną, OpenSearch. Fluentd czy OpenTelemetry (lub podobnym systemie)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 140-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.