Senior SW Developer (Scrum Master) (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: Senior SW Developer (Scrum Master)
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (najpóźniej początek września)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 160 - 180 PLN netto + VAT/h
  • Godziny pracy: standardowe czasu fińskiego
  • Zespół: składający się z 5 developerów, pracujący w metodyce Scrum
  • Klient: z branży łączności satelitarnej
  • Stack technologiczny: Go, AWS, Kafka, Prometheus, Grafana, OpenSearch, Fluentd, OpenTelemetry, Agile
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowy z Klientem (może pojawić się konieczność wykonania zadania) → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Udział w monitorowaniu rozwoju oprogramowania
  • Wykorzystywanie technologii takich jak OpenTelemetry i Kafka
  • Prowadzenie ceremonii Scrumowych dla 4-5 osobowego zespołu
  • Kontakt z Product Ownerem, innymi zespołami, Project Managerem i interesariuszami
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze monitoring programming (przetwarzanie alarmów, metryk)
  • Umiejętność programowania w Go
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Doświadczenie w pracy jako Scrum Master lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • Doświadczenie w pracy z chmurami publicznymi i prywatnymi (preferowany AWS)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację w zespole (min. C1)
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w systemach obsługujących duże ilości danych (ponad 100 terabajtów)
  • Znajomość Kafki
  • Doświadczenie w pracy z Prometheusem, Grafaną, OpenSearch i/lub Fluentd
  • Doświadczenie w OpenTelemetry (lub podobnym systemie)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 26900-30200 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.