DevOps Engineer

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Szukamy kandydatów którzy:
  • Są pasjonatami nowych technologii i ideologii DevOps
  • Są zainteresowani udziałem w projektowaniu i wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych i sterowanych procesów mających na celu utrzymanie zestawu krytycznych aplikacji biznesowych
  • Podążają drogą nieustannej nauki i rozwoju, lubią dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniami
  • Są zorientowani na pracę zespołową; szukamy pragmatycznych inżynierów którzy lubią pracować w zespołach agile’owych
  • Znają najnowsze technologie i co najważniejsze potrafią wykorzystać je w praktyce we właściwy sposób.

Kogo poszukujemy?

Zadania:
  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Kubernetes, Ansible
  • Aktualizacja komponentów Kafka, ELK, Redis, itp.
  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana
  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source
  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji
  • Utrzymanie/rozwój platformy Kubernetes.

Stawka: 120-145 zł/h netto+VAT B2B

Praca w modelu hybrydowym: 2 dni raz na 2 tygodnie z biura w Warszawie

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 120-145 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.