Analityk biznesowo - systemowy (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka stanowiska:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Wynagrodzenie: 140 - 152 PLN netto+VAT/h
  • Branża: medyczna
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i wsparcie prowadzonych projektów
  • Analiza, projektowanie, wsparcie w wytworzeniu, modyfikacji aplikacji i systemów teleinformatycznych. Wsparcie w integracji z innymi systemami i/lub rejestrami
  • Wsparcie w instalacji oraz konfiguracji aplikacji i systemów
  • Wytwarzanie i aktualizacja dokumentacji analitycznej, użytkowej, projektowej
  • Usuwanie błędów w istniejących i modyfikowanych aplikacjach oraz systemach
  • Praca nad architekturą systemów teleinformatycznych
  • Testy wprowadzonych zmian w aplikacjach i systemach
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN
  • Pełnienie roli analityka w co najmniej 3 projektach, w których wytwarzanie oprogramowania odbywało się w oparciu o metodykę zwinną a zadania były opisywane w postaci user stories
  • Minimum 5 lat doświadczenia w modelowaniu notacji UML i BPMN w narzędziu Sparx Enterprise Architect
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość narzędzi JIRA
  • Znajomość narzędzi Confluence
  • Znajomość języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z projektantami (UX Designer), programistami, testerami
  • Znajomość BPMN i UML
  • Znajomość Enterpise Architect
  • Doświadczenie w tworzeniu Epics, UserStories i zarządzaniu backlogiem
  • Doświadczenie w specyfikowaniu interfejsów integracyjnych i opisu kontraktów integracyjnych
  • Znajomość modelu pojęciowego obszaru ochrony zdrowia
  • Znajomość standardów inteoperacyjności w ochronie zdrowia (HL7 oraz IHE)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 23520-25536 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.