Java Developer

speedapp

Dołącz do firmy z sektora ubezpieczeniowego i pracuj nad rozwojem systemu klasy MDM (przetwarzanie i dystrybucja danych w ramach organizacji).

Oczekiwana jest współpraca długofalowa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • współtworzenie i programowanie warstwy backend dla rozwiązań webowych
  • wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrażanie rozwiązań
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań
OFERTA
  • model pracy: hybryda 1x/tyg. z biura (Warszawa)
  • umowa: B2B
  • stawka: do 150 PLN/h
  • stabilna, długofalowa współpraca
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA
  • min. 6-letnie doświadczenie w roli Java Developera
  • doświadczenie w sektorze finansowym / ubezpieczeniowym
  • doświadczenie w pracy z frameworkami: Spring, Spring Boot, Hibernate
  • praktyczna znajomość REST API
  • doświadczenie w pracy z bazą Oracle i/lub PostgreSQL
  • doświadczenie z dockerem
MILE WIDZIANE
  • znajomość: Angular 10+, TypeScript
  • RabbitMQ, Apache Kafka
  • Kubernetes
  • znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów diagnozy i analizy błędów (ElasticSearch, Graphana)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Rondo Daszyńskiego, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.