Specjalista ds. wsparcia projektów

5500-6200 PLN miesięcznie (Umowa zlecenie)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
  • Miejsce pracy: Warszawa Ochota
  • Forma pracy: hybrydowo (2 dni pracy z biura)
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Start: ASAP
  • Stawka: 4000-4500 PLN netto / mies.
  • Klient: firma z branży telekomunikacyjnej
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → 2 rozmowy z klientem → podjęcie decyzji

Zadania:
  • Realizacja prostych analiz/materiałów informacyjnych na potrzeby wspieranej jednostki/wydziału
  • Współpraca z PMI (Project Management Institute)
  • Praca przy projektach w kwestiach budżetowych: nadzorowanie wydatków, uzgadnianie sald, rozliczanie projektów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programów pocztowych
  • Sprawna obsługa komputera
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Status studenta zaocznego

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 5538-6230 PLN miesięcznie (Umowa zlecenie)
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Ochota, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.