Compiler Engineer (Remote)

20000-30000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

1dea

Do naszego zespołu wiodącej firmy produkującej półprzewodniki poszukujemy doświadczonego Compiler Inżyniera. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwijanie i optymalizację kompilatorów, które są integralną częścią naszych procesów produkcyjnych.

Warunki zaangażowania:

Obszar: IT

Lokalizacja: oferta hybrydowa

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): UoP do ok. 30.000 zł brutto +AKUP

Zaangażowanie: długofalowe, umowa bezpośrednio podpisywana z producentem

Zakres obowiązków
  • Współpraca z zespołem projektowym i inżynierami sprzętu w celu zapewnienia kompatybilności i efektywności.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z kompilatorami oraz implementacja poprawek.
  • Udział w badaniach i rozwoju nowych technologii związanych z kompilatorami oraz procesami produkcyjnymi

Kogo poszukujemy?

Wymagania
  • Wyższe techniczne wykształcenie
  • +2 lata doświadczenia w C/C++, OOP
  • Doświadczenie w tworzeniu kompilatorów LLVM lub GCC z wektoryzacją i modelami programowania równoległego, takimi jak OpenMP lub SYCL.
  • Znajomość j. angielskiego min. B2 level
Oferujemy
  • Stabilne, długofalowe, bezpośrednie zatrudnienie u producenta
  • Sporo benefitów, nie tylko karta Multisport czy prywatna opieka medyczna, ale też tych realnie wpływających na wyższe wynagrodzenie

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 20000-30000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Flory, Warszawa lub zdalnie

We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.