Salesforce Developer

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: hybrydowo (minimum 1x na 2 tygodnie w biurze w Warszawie
  • Start pracy: ASAP (max 30 dni wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B
  • Stawka: 140-170 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacji: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ rozmowa miękko-techniczna z klientem ➡ decyzja
Zadania:
  • Tworzenie funkcji związanych z obsługą procesów klienta poprzez różne kanały, automatyzacja pracy i poprawa doświadczenia użytkownika
  • Tworzenie komponentów LWC
  • Integracje synchroniczne lub asynchroniczne
  • Apex Jobs
  • Wykorzystywanie standardowych narzędzi Service Cloud i platformy Salesforce

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. B2
  • Doświadczenie w tworzeniu integracji z systemami zewnętrznymi
  • Doświadczenie w tworzeniu komponentów LWC
  • Przynajmniej podstawowa wiedza na temat Service Cloud i Community Cloud

Mile widziane:

  • Doświadczenie w innych technologiach (Java, .Net)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 140-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.