Java Integration Developer

Britenet Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Kluczowe zadania:
  • Projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
  • Ulepszanie procesów CI/CD

Kogo poszukujemy?

O projekcie

Projekt realizowany dla jednego z wiodących banków w Polsce.

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języka Java (min. 2 lata)
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość platformy integracyjnej IBM Integration Bus lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, TIBCO, Java Mule)
  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie ojczystym
  • Gotowość do pracy 1-2 x w tygodniu w biurze klienta - Wola/Śródmieście
  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu integracji z wykorzystaniem IBM App Connect v 11 lub 12
  • Doświadczenie w bankowości

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 20000-25000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Aleje Jerozolimskie 44, Warszawa lub hybrydowo

W Britenet dążymy w kierunku ciągłego rozwoju, ale tylko z pozytywną atmosferą. Z nami rozwiniesz skrzydła w IT! Działamy od 2006 roku i przez 16 lat zatrudniliśmy ponad 1000 specjalistów. Zajmujemy się rozwojem oprogramowania w ramach usługi outsourcingu, tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Zaufało nam już ponad 100 klientów z całego świata. Wśród nich znalazły się polskie i międzynarodowe marki reprezentujące wiele branż między innymi finansową, bankową, edukacyjną, energetyczną, automotive, turystyczną, loteryjną oraz ubezpieczeniową. W Britenet najważniejsi są #britepeople, to oni tworzą naszą firmę. Nasi pracownicy biorą udział w licznych firmowych i branżowych konferencjach technologicznych. Uczęszczają na prowadzone przez nas wewnętrzne meetingi, autorskie programy szkoleniowe i zajęcia językowe, zachowując przy tym niezmiernie ważny work-life balance.