Senior Support Specialist

4IT Solutions

Poszukujemy nowego talentu - Senior Support Specialist z podstawową znajomością .Net, który dołączy do zespołu naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która wkracza na polski rynek ze swoim innowacyjnymi usługami cyfrowymi usprawniającymi proces zarządzania przepływami finansowymi.

Na początek konkrety:
  • Możliwa forma współpracy: Umowa o Pracę lub kontrakt B2B
  • Zatrudnienie: bezpośrednio u Klienta
  • Stawka: do 140 zł/h B2B lub do 24 000 zł brutto UoP (zależnie od doświadczenia)
  • Tryb pracy: 3 dni w tygodniu z biura (Warszawa, Śródmieście), 2 dni w tygodniu zdalnie
  • Wymiar pracy: 1FTE (pełny etat)
Kilka słów o projekcie:
  • Projekt dotyczy prac nad produktami na rzecz personalizacji procesu zarządzania przepływami finansowymi klientów. Szukamy osoby, która będzie zarządzać instalacją i konfiguracją produktu dla klienta w różnych środowiskach i systemach.
Zakres obowiązków:
  • Techniczne wsparcie Klientów przy konfiguracji i instalacji produktu on-prem, opracowywanie instrukcji dla klienta i sesje instruktażowe
  • Konfigurowanie środowisk za pomocą XML, SQL, JSON i zmiennych środowiskowych
  • Identyfikacja problemów
  • Praca ze skryptami bazodanowymi, zgłaszanie błędów funkcjonalnych i praca z dokumentacją
  • Współpraca z działem developerów w celu rozwiązywania błędów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doskonałe zrozumienie procesu instalacji, konfiguracji produktu oraz identyfikacji problemów poparte kilkuletnim doświadczeniem
  • Doskonałe zrozumienie struktur XML, umiejętność operacji, konfiguracji środowisk
  • Znajomość SQL Server i baz danych
  • Doskonałe obycie z Internet Information Services potwierdzone doświadczeniem
  • Znajomość języka .net i umiejętność identyfikacji problemów leżących w kwestii oprogramowania (nie wymagamy bieżącego doświadczenia developerskiego)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2)
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania złożonych problemów
  • Chęć zostania ekspertem w dziedzinie rozwiązań finansowych
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży fintech
  • Umiejętność uruchamiania skryptów Powershell
Oferujemy:
  • Praca w organizacji, która tworzy własne, nowoczesne produkty
  • Możliwość pracy w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Nieduże, zintegrowane zespoły
  • Ping pong, siłownia w biurze
  • Klient zapewnia sprzęt do pracy
  • Skandynawska kultury pracy
Opis procesu rekrutacji:
  1. Wstępna HR-owa rozmowa telefoniczna z naszym przedstawicielem - 4IT Solutions (ok 20min)
  2. Stacjonarna rozmowa z weryfikacją umiejętności technicznych (ok 1h)
  3. ... i finalizujemy rozmowy

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 100-140 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Śródmieście Południowe, Warszawa lub hybrydowo

4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing. W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.