Senior UX/UI Designer

7N

Czym będziesz się zajmować?

O projekcie

Poszukujemy Senior UX/UI Designera z przewagą pracy przy procesach i badaniach UX. Dołączysz do zespołu naszego klienta z branży gambling, aby tworzyć aplikację mobilną dla klientów (B2C).

Praca w modelu hybrydowym - początkowo 50/50 praca z biura w Warszawie, po 3 m-cach możliwość zwiększenia wymiaru pracy zdalnej.

Zadania:
  • Weryfikacja i optymalizacja funkcjonalności aplikacji mobilnej pod kątem UX
  • Audyt UX pod kątem heurystyk i dobrych praktyk
  • Monitorowanie rezultatów procesu po wdrożeniu i rekomendacje optymalizacji, na bazie feedbacku użytkowników albo danych
  • Realizacja badań, tworzenie ścieżek Klienta i możliwych scenariuszy użycia - samodzielne tworzenie person, user flows i Customer Journey, testów makiet z użytkownikami, badań jakościowych, itd.
  • Projektowanie UI

Kogo poszukujemy?

  • Min. 5 lat komercyjnego doświadczenia jako UX/UI Designer
  • Umiejętność tworzenia prototypów interaktywnych (Axure/Figma/AdobeXD)
  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika - umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym w projektowaniu aplikacji mobilnych (dla użytkownika B2C, nie tylko B2B)
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji i elementów nawigacyjnych
  • Umiejętność tworzenia person, user flows i Customer Journey, przeprowadzania testów makiet z użytkownikami, badań jakościowych
  • Umiejętność planowania sposobów weryfikacji projektów/badań usability
  • Wykorzystanie w procesie projektowania danych jakościowych i ilościowych oraz UXowych mierników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b. dobrym (min. B2)
  • Mile widziana znajomość branży gambling

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 21840-25200 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Praga-Południe, Warszawa lub hybrydowo

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.