DevOps Engineer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: Warszawa, 1 dzień w tygodniu z biura
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 130 - 170 zł/h netto + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Klient: branża telekomunikacyjna
Zakres zadań:
  • udział w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu systemów wirtualnych, skonteneryzowanych i usług chmurowych
  • współpraca z architektami, programistami i testerami w zakresie budowy i wykorzystania istniejących narzędzi do aktywnego monitoringu funkcjonujących i nowo wdrażanych procesów biznesowych
  • przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań monitorujących wydajność oraz skuteczny alerting
  • zarządzanie aplikacjami wspierającymi
  • tworzenie pipeline CI/CD
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie narzędzi automatyzujących

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia
  • doświadczenie w pracy z podejściem CI/CD
  • doświadczenie z narzędziami takimi jak Elastic Stack / Open Search, Prometheus, Grafana/Kibana, GitLab, itp.
  • doświadczenie w pracy z technologiami Docker, Kubernetes, Google Cloud Platform
  • znajomość systemów operacyjnych Linux na poziomie administracyjnym

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Al. Jerozolimskie, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.