Senior Backend Developer (Python) (Remote)

Scalo Sp. z o.o.

Projekt dotyczy: tworzenia platformy/serwisu do analizy danych i oceny ryzyka przed przydzieleniem kredytu. Serwis ma też służyć do zarządzania danymi potransakcyjnymi i jest skierowany do handlowców, inwestorów, właścicieli rachunków i brokerów. Ma również umożliwiać tworzenie raportów i usprawniać przepływy pracy handlu.

Zadania:
  • praca przy projekcie, gdzie 90% stanowi rozwój,
  • projektowanie rozwiązania służącego do procesowania dokumentów finansowych,
  • praca w modelu 100% zdalnym,
  • stawka do 150-170 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • masz min. 6 lat doświadczenia w tworzeniu backendu,
  • posiadasz dużą biegłość w języku Python,
  • masz dobre umiejętności SOLID i analityczne ,
  • posiadasz doświadczenie w przetwarzaniu danych w Pythonie (np. Pandas lub Polars inne),
  • dobrze rozumiesz systemy rozproszone, architekturę mikrousług i interfejsy API RESTful,
  • znasz fastAPI/flask, inne frameworki (np. Django),
  • posiadasz doświadczenie z konteneryzacją Docker,
  • znasz system Linux na poziomie użytkownika,
  • masz doświadczenie z MongoDB/PostgreSQL,
  • znasz dobrze język angielski,
  • mile widzimy: znajomość T-SQL, Azure, PowerBI, Grafana, Kibana, Pytest.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.