Tester manualny

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

CHARAKTERYSTYKA OFERTY:
  • Miejsce pracy: Hybrydowo (1x tydzień w biurze: Warszawa, Katowice, Wrocław)
  • Start: ASAP (max 1 msc OW)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 70 - 100 zł/h + VAT
  • Branża: Sektor bankowy
ZADANIA:
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Projektowanie testów na podstawie wymagań systemowych
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, API i regresywnych (opcjonalnie automatycznych, wydajnościowych)
  • Udział w testach użytkownika końcowego UAT
  • Tworzenie zapytań SQL dla zapewnienia danych testowych
  • Dokumentację wykonanych testów
  • Analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek, retesty błędów
  • Ścisła współpraca z Analitykami Biznesowymi, Designerami UX/UI i Programistami

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA:
  • Znajomość narzędzi RedMine, TestLink, SoapUI, a także znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle)
  • Znajomość technologii REST, SOAP
  • Minimum rocznego doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych (mile widziane doświadczenie w testach automatycznych)
  • Znajomości aplikacji bankowych i produktów bankowych
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym (znajomość praktyczna metodyki SCRUM)
  • Minimum roczne doświadczenie pracy w obszarze bankowości

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 70-100 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.