Specjalista ds. Rozwoju Systemów ATM

15000-19000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Green Minds Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Współudział w wyznaczaniu kierunku rozwoju systemów ATM
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowo-systemowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Modelowanie procesów biznesowych i diagramów UML
  • Moderowanie komunikacji między zespołem biznesowym i technicznym
  • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów analitycznych, zbieranie wymagań, opracowywanie koncepcji rozwiązań we współpracy z interesariuszami
  • Stała współpraca z zespołem Developerów/Dostawcą systemu
  • Współpraca z przyszłymi użytkownikami systemu w celu zrozumienia potrzeb i przełożenia ich na wymagania do systemu informatycznego
  • Analiza i definiowanie wymagań użytkowników na podstawie wielu źródeł informacji (zgłoszenia użytkowników, zachowanie obecnie wykorzystywanego systemu ATM, specyfika obecnie wykorzystywanych systemów ATM)
  • Współpraca z dostawcą oprogramowania w celu osiągnięcia spójności i pełności wymagań (uszczegółowianie funkcjonalności, odnotowywanie braków w wymaganiach i uzyskiwanie informacji od przyszłych użytkowników systemu oraz kierownictwa projektu)
  • Utrzymywanie bazy danych zgłoszeń oraz wymagań (Jira), wprowadzanie nowych obserwacji oraz wymagań, śledzenie statusu zgłoszeń, przydzielanie zadań do członków zespołu projektowego

Kogo poszukujemy?

W realizacji zadań pomoże Ci:
  • Wykształcenie: średnie kierunkowe (w trakcie studiów technicznych) lub wyższe na kierunku: Informatyka, Automatyka, Robotyka, Elektronika, Teleinformatyka, Inżynieria Ruchu Lotniczego lub pokrewne związane z Transportem Lotniczym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej
  • Biegła znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows i narzędzia Microsoft 365)
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność oraz inicjatywa
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy z klientem lub przyszłymi użytkownikami systemu
  • Doświadczenie z zakresu opracowywania wymagań dla systemów informatycznych, analizy systemowej i biznesowej w projektach informatycznych
  • Znajomość narzędzi do raportowania błędów oraz śledzenia wymagań
  • Znajomość technik np. UML, BPMN oraz narzędzi takich jak Enterprise Architect do modelowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami w projekcie informatycznym
  • Doświadczenie w roli Product Ownera/Junior Product Ownera

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 15000-19000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Konstruktorska 9, Warszawa lub hybrydowo

Firma doradcza, która specjalizuje się w rekrutacjach stały jak i body leasingu w IT