Magento Developer (Remote)

P&P Solutions

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Tworzenie nowych funkcjonalności;
  • Integrowanie sklepu z innymi systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • Stosowanie dobrych praktyk kodowania;
  • Utrzymywanie rozwiązań;
  • Testowanie funkcjonalności związanych z platformą e-commerce.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość MySQL;
  • Znajomość REST API;
  • Mile widziana znajomość Angulara;
  • Mile widziana znajomość AWS;
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 100-130 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub zdalnie

Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład? P&P Solutions jest miejscem, którego szukasz. Dołącz do nas i realizuj się oraz rozwijaj swoje kompetencje.